NCA Basında Biz Foto Galeri Sayfası

Kültür ateşeleri NCA ile dünyaya açılıyor…

Özel seçmeleri ve uluslararası derecelendirmeleri geçtiler, hayatlarında yeni bir sayfayı araladılar. Türkiye’nin gelecek nesilleri, prestijli eğitim kurumu, Caddebostan merkezli NCA (National Cultural Association) aracılığıyla dünya ülkeleri ile buluşuyor.

Amerika ve Kanada’da aile edinen Türk öğrenciler, DoubleTree by Hilton Moda’da gerçekleşen oryantasyon programı ile hayatlarının en kapsamlı eğitim yolculuğuna çıkmaya hazırlanıyor. 2014-2015 yılında akademik eğitimlerini Amerika ve Kanada’da gerçekleştirecek olan liseli öğrenciler, kariyerlerinde önemli bir çıkışa da imza atacak. NCA tarafından Türkiye genelinde yapılan çalışmalar, yurtdışında eğitim hayali kuran liseli ve üniversiteli öğrencilere yeni bir sayfa açıyor.

Kültür ateşeleri NCA ile dünyaya açılıyor…

PROFESYONEL EĞİTİM ALDILAR…

Amerikan Başkansolosluğu Temsilcisi Alison Brown ve ETUR Genel Müdür Asistanı Ahmet Savaş, öğrencilerin yolculuk öncesi ve sonrası hakkında bilgilendirmede bulundu, soruları yanıtladı. Bir yıl süreyle misafir olacakları aileler ve beraberinde eğitim dönemlerine yönelik açıklamalarda bulunan yetkililer, öğrencilere başarılı bir dönem dileğinde bulundu.

NCA Kurucusu ve Genel Koordinatörü Nuran Akman, yardımcıları ile birlikte DoubleTree by Hilton Moda’da oryantasyon programını takip etti. Akman; “Türkiye’nin dört bir yanından gelen öğrencilerimiz pırıl pırıl… Hayatlarının dönüm noktası olan yolculuklarında tek tek başarılar diliyorum” mesajı verdi.