Uluslararası Eğitim İle Fark Yaratmak

Günümüz dünyasının en önemli gerçeklerinden biri: fark yaratmak ya da farklı olabilmek; böylece acımasız rekabet ortamında, globalleşen dünyada herkes kendine özel bir yer bulabilecek…

Doğru Öğrenci Ve Doğru Program

Artık, Avrupa’dan Amerika’ya, Amerika’dan Çin’e hatta Avustralya’dan Yeni Zelanda’ya uzanan geniş bir coğrafya eğitim görmek, yaşamak ya da iş yapmak çok kolay.

Dünyadaki en değerli varlık; Çocuklarımız !

Biz tıpkı bir kelebeğin kozasından çıkarken verdiği mücadele ile kanatlarını güçlendirmesinde olduğu gibi, onların hayata hazırlanması gerektiğine inanıyoruz.

Lise Değişim Programları

Kültürlerarası değişim programları veya lise exchange ya da high school exchange olarak da anılan bu programlarda ana amaç; gencin henüz lisede iken güvenli bir ortamda kendisini ve dünyayı keşfetmesidir.

Kariyer Basamaklarını Tırmanırken

Belki çoğumuz bugün hatırlamıyoruzdur bile. Kimi zaman doktor olmak isterken kendimizi mühendis bulup kimi zaman çok uğraşıp girdiğimiz bir mühendislik fakültesinden işletmeci olarak hayata atılabiliyoruz.

Geleceğe Işık Tutmak

Günümüzde en büyük sorun; onlarca doğru arasında bizim için en doğru olanı bulmak. Bu, o kadar da kolay değil elbette. Peki ya geleceğimize ışık tutmak isterken acaba hangi rehberden yararlanmalıyız?

NCA Kısayol Haritası

10 Adımda Hayalinizdeki Eğitime Nasıl Ulaşırsınız ? 0216 408 10 71’i ara ve NCA uzmanları ile tanış.Seni, potansiyelini, hedefini ve dil seviyeni analiz edelim.

Yeni Ufuklara Yelken Açmak

Şöyle bir düşünelim… Hepimiz henüz 14-15 yaşındayken geleceğe dair ne büyük hayaller kurardık; hepimizin kafasında gelecekteki bize ait belki de bin bir çeşit ulaşılmaz hayal vardı.