Aktiviteli Yaz Programı

Aktiviteli Yaz Programı

NCA Aktiveteli Yaz Programları ‘ nda öğrenciler, bir yandan dil eğitimi alırken bir yandan da kampüs içinde veya dışında çeşitli aktivitelere katılırlar. Böylelikle öğrenciler bir yandan eğlenirken bir yandan da dili daha fazla pratik etme şansı yakalar; aynı zamada bulunduğu ülkenin kültürünü de tanıma fırsatı edinir. Öğrenciler, bu derslerden okullarında saydırabilecekleri ve üniversite başvurularında avantaj sağlayacak olan krediler alırlar. NCA Academic Enrichment Programı, öğrencilerin yaz aylarını verimli değerlendirmelerini sağlarken onlara kendilerini ve dillerini test etmek için bir fırsat sunar. Öğrenciler, yurtdışındaki üniversiteleri gerek eğitim sistemi açısından gerekse kampüs çevresi olarak tanıma fırsatı yakalarlar. NCA’ in Türkiye ve Ovearseas danışmanları program boyunca öğrenci ve ailelerine danışmanlık verirler.

Hem ingilizce öğren , hem de sosyal aktivitelere katıl :

Şimdi Görüş

Bu program için ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşarak elde edebilirsiniz.

Pzt - Cum : 9:00 - 18:00

Geçmişte yurtdışı lise değişim programlarına katılan öğrencilerimizin deneyimleri ve başarıları hakkında bilgi sahibi olmak için Facebook ve Youtube sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

Ülke ve Program seçimleri ile ilgili detaylı bilgi almak adına HPA (Hedef Potansiyel Analizi) görüşmeleri için 0216 408 1071’den randevu alabilirsiniz.