Ön Lisans – Community College

Ön Lisans – Community College

NCA Ön Lisans – Community College Programı’na katılan öğrenciler ön lisans eğitimlerini yurtdışında Community College adı verilen okullarda tamamlarlar. Öğrenciler, gittikleri okul ve bölgeye göre aile yanında, okul yurdunda veya evde konaklayabilirler. NCA Ön Lisans – Community College Programı’na katılan öğrenciler liseden mezun oldukları alan ve üniversite seçme sınavından aldıkları puan önemli olmaksızın istedikleri alanda eğitim alabilirler. Eğitimlerini tamamladıklarında sertifika, diploma veya ön lisans derecesi alabilirler. Community College’da alınan eğitim üniversite eğitiminin ilk iki yılı yerine geçmektedir. Buradaki eğitimlerinden sonra öğrenciler üniversitelere transfer olup lisans eğitimlerini tamamlayabilirler. Program boyunca NCA Türkiye ve Ovearseas danışmanları öğrenci ve ailelerine danışmalık hizmeti verirler.

Programın uygulandığı ülkeler:

Şimdi Görüş

Bu program için ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşarak elde edebilirsiniz.

Pzt - Cum : 9:00 - 18:00

Program Nasıl İşler?

NCA Ön Lisans – Community College Programı’na katılmak isteyen öğrenciler öncelikle;

Geçmişte yurtdışı lise değişim programlarına katılan öğrencilerimizin deneyimleri ve başarıları hakkında bilgi sahibi olmak için Facebook ve Youtube sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

Ülke ve Program seçimleri ile ilgili detaylı bilgi almak adına HPA (Hedef Potansiyel Analizi) görüşmeleri için 0216 408 1071’den randevu alabilirsiniz.