Özel Lise Programları

Özel Lise Programları

NCA Boarding School programı özel liselerde yatılı olarak gerçekleşir. Öğrenciler, gittikleri ülkenin saygın liselerinde kaliteli eğitim alma imkanına sahip olur. Bir yılın sonunda öğrenciler Türkiye’ye dönüp eğitim hayatlarına bir sonraki yıldan devam edebilecekleri gibi lise hayatlarını bu okullarda tamamlayabilirler ve bu okullardan da üniversiteye avantajlı olarak geçiş yapabilirler. NCA Amerika Özel Lise programına katılan öğrenciler, gittikleri okullarda çeşitli sanat, spor ve müzik etkinliklerine katılıp bu yönde kendilerini geliştirme fırsatı bulurken bulundukları ülkelerdeki üniversitelere yoğun bir şekilde hazırlanırlar. Genç yaşta kendi ayakları üzerinde durmalarını sağlayan bu deneyimi yaşarken, gittikleri ülkenin dillini anadillerine yakın bir seviyede öğrenmiş olurlar. NCA’in Türkiye ve Ovearseas danışmanları program boyunca öğrenci ve ailelerine danışmanlık verirler. Öğrenciler ülkelerine dönüşte denkliklerini alarak bir üst sınıftan eğitimlerine devam edebilirler.

Programın uygulandığı ülkeler:

Şimdi Görüş

Bu program için ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşarak elde edebilirsiniz.

Pzt - Cum : 9:00 - 18:00

Program Nasıl İşler?

NCA Boarding School Programı’na katılmak isteyen öğrenciler öncelikle;

Geçmişte yurtdışı lise değişim programlarına katılan öğrencilerimizin deneyimleri ve başarıları hakkında bilgi sahibi olmak için Facebook ve Youtube sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

Ülke ve Program seçimleri ile ilgili detaylı bilgi almak adına HPA (Hedef Potansiyel Analizi) görüşmeleri için 0216 408 1071’den randevu alabilirsiniz.