TOEFL, IELTS, SAT ve SAT Subject Hazırlık

TOEFL, IELTS, SAT ve SAT Subject Hazırlık

NCA TOEFL, IELTS, SAT ve SAT Subject Hazırlık programlarına katılan öğrenciler, yurtdışındaki alanında uzman okullara gidip TOEFL, IELTS, SAT ve SAT Subject gibi dünya genelinde belirleyici kabul edilen testlere hazırlanırlar. Öğrenciler ayrıca, NCA Standart Test Sonuç Analizi & Hazırlığı danışmanlarından, NCA ofiste bu testlere hazırlık derslerini alabilirler.

Test of English As A ForeIgn Language:
Ana dili İngilizce olmayan bir öğrencinin yurtdışında bulunan üniversitelerde lisans veya lisansüstü eğitimi almak için giriş koşulları arasında bulunan İngilizce seviye belirleme sınavıdır.

Bu Sınavda Dört Ayrı Bölüm Yer Almaktadır:

Şimdi Görüş

Bu program için ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşarak elde edebilirsiniz.

Pzt - Cum : 9:00 - 18:00

International English Language Testing System – IELTS

Bu İngilizce seviye belirleme sınavı “Uluslararası İngilizce” üzerine odaklanmaktadır. IELTS’in amacı ise anadili İngilizce olmayan kişilerin iletişim olarak bu dilin kullanıldığı yerlerde yeterlilik seviyesini ölçmektedir.

Bu Sınavda Dört Ayrı Bölüm Yer Almaktadır:

Scholastic Aptitude Test – SAT

Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan üniversitelerin, bir sonraki akademik yılda okuyacak olan Amerikalı ve yabancı uyruklu öğrencilerin belirlenmesinde kullanılan sınavdır. Bu Sınavda Dört Ayrı Bölüm Yer Almaktadır:

Geçmişte yurtdışı lise değişim programlarına katılan öğrencilerimizin deneyimleri ve başarıları hakkında bilgi sahibi olmak için Facebook ve Youtube sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

Ülke ve Program seçimleri ile ilgili detaylı bilgi almak adına HPA (Hedef Potansiyel Analizi) görüşmeleri için 0216 408 1071’den randevu alabilirsiniz.